قوانين و مقررات اينترنتي
1.       صدور بليت اينترنتي پس از تاييد قطعي پرداخت از جانب بانك مشتري امكانپذير بوده، و می بایست شماره بلیت را دریافت کرده باشید.

2.       مسئوليت حفاظت از كدهاي اعلام شده از جانب سيستم به عهده خريدار مي باشد.

3.       خريد بليت هاي تخفيف دار از طريق سامانه اينترنتي امكان پذير نمي باشد .

4.       با توجه به اينكه عدم تطابق نام مسافر با كارت شناسايي مسافر منجر به عدم پذيرش وي در فرودگاه خواهد گرديد، لذا مسئوليت صحت اطلاعات ارائه شده به عهده خريدار ميباشد.

5.       مسافران گرامي مي بايست حداقل يك ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه مبدا حضور يابند.

6.     
از خريد بليت اينترنتي با استفاده از كارت هاي هديه، غيرقابل شارژ، بي نام و بدون شماره حساب جداً خودداري فرماييد. در غير اين صورت شركت هواپيمايي آسمان هيچ مسئوليتي در قبال     استرداد بليت هاي خريداري شده با استفاده از اين قبيل كارت ها نخواهد داشت.

7.       كليه عمليات خريد بليت در اين سايت، مشمول قوانين تجارت الكترونيك بوده و هرگونه تخلف پيگرد قانوني خواهد داشت.

8.      بليت هاي خريداري شده از طريق اين سيستم غيرقابل انتقال به غير مي باشد؛ لذا به همراه داشتن مدارك شناسايي معتبر (كارت ملي، گذرنامه، گواهينامه و يا شناسنامه) در فرودگاه الزامي است.

9.      به منظور استرداد بلیت باید از طریق منو " مدیریت خریدها " اقدام نمایید. شما می توانید مبلغ استرداد شده را در صندوق موجودی ذخیره نموده و برای خرید های بعدی از ان استفاده نمایید.

10.    تغيير در تاريخ يا مسير پرواز جهت بليت هاي خريداري و صادر گرديده امكانپذير نبوده و مستلزم ابطال و استرداد بليت قبلي  و خريد بليت جديد مي باشد.

11.    به همراه داشتن مجوز پزشك جهت خانم هاي باردار و افرادي كه دچار بيماري هاي قلبي ـ عروقي، تنفسي، صرع، آنمي و ديابت مي باشند و يا داروهاي تضعيف كننده سيستم ايمني مصرف مي كنند و همچنين بيماران دياليزي و يا هر نوع شرايطي كه سبب منع سفر هوايي گردد، به هنگام سوار شدن به هواپيما الزامي و ضروري مي باشد.

12.    اطلاع رساني در خصوص خريد و استرداد و يا تغييرات زمان و ابطال پرواز، از طريق پيام كوتاه و يا پست الكترونيكي صورت مي پذيرد، لذا مسئوليت صحت شماره تماس (تلفن همراه) ونشاني ايميل مندرج در حساب كاربر و به روزرساني اطلاعات آن در صورت تغيير، به عهده خريدار مي باشد.

13.    خريدار در كليه مراحل خريد و يا استرداد بليت معترف به آگاهي كامل از شرايط قرارداد مي باشد.

14.    واحد راهنما (Help Desk) اينترنتي هواپيمائي آسمان در اوقات اداري با شماره 02166002224 و 05132258200 يا ايميل ibe@iaa.ir پاسخگوي شما عزيزان مي باشد.